Grzejnik łazienkowy retro Stella

Każde złoto wnosi elegancję do aranżacji. Grzejnik Stella to klasyczna, a zarazem nietuzinkowa forma. Efektowne kule, użyte na połączeniach rur nadają mu subtelnego wyglądu.  Precyzyjnie wykończony w swych detalach doda niepowtarzalnego stylu każdej łazience. Ten wyrazisty akcent kolorystyczny może stać się wyjątkowym przełamaniem nudy lub dyskretnym dodatkiem w miejscach najmniej oczywistych.

Charakterystyka produktu:

pokrycie: złoto

rodzaj: dekoracyjny

wymiar: 530 x 508 mm ( szerokość w osiach 484 mm), moc ciepła [W]: 138

wymiar: 530 x 738 mm ( szerokość w osiach 484 mm), moc ciepła [W]: 185

wymiar: 530 x 969 mm ( szerokość w osiach 484 mm), moc ciepła [W]: 240

wymiar: 530 x 1200 mm ( szerokość w osiach 484 mm), moc ciepła [W]: 279

podłączenie: dolne

Zdjęcie w aranżacji jest poglądowe, może nie odzwierciedlać realnych wymiarów grzejnika.

Kaloryfery retro łazienkowe nie tylko grzeją, ale można liczyć też na ich wysokie walory estetyczne. Stanowią niebanalny element wyposażenia, dlatego warto zainstalować je w swoim domowym zaciszu.

Grzejniki retro łazienkowe jako ponadczasowa elegancja we wnętrzach

Sposobem na estetyczną i przytulną łazienkę będzie zamontowanie w niej grzejników retro marki Imers. Jest to klasyka w nowoczesnym wydaniu, czyli idealne rozwiązanie dla osób chcących stworzyć oryginalną aranżację. W przypadku urządzeń grzewczych Imers można liczyć na energooszczędność, niezawodność i unikalność. Elementy wyposażenia stylizowane na zamierzchłe czasy cieszą się obecnie ogromną popularnością, są wręcz pożądane we wnętrzach.

Obecnie ponownie modny stał się styl retro we wnętrzach, warto to wykorzystać i zaopatrzyć się w kaloryfery retro łazienkowe. Będą świetnym rozwiązaniem w przypadku pomieszczeń minimalistycznych i nowoczesnych.

Grzejniki retro łazienkowe sposobem na piękne wnętrze

Grzejniki mają duży wpływ na estetykę wnętrza, dlatego warto zdecydować się na modele o oryginalnym designie. Idealną opcją będą kaloryfery retro łazienkowe, które zachwycają ciekawą formą. Są bardzo eleganckie i jednocześnie uniwersalne. Do wyboru klient ma rozmaite rozmiary i wykończenia, co przekłada się na duże możliwości aranżacyjne. Świetne parametry techniczne kaloryferów marki Imers zapewniają komfort termiczny. Szybko nagrzewają pomieszczenie do preferowanej temperatury.