Oferta

Jeżeli w Państwa łazience brakuje ciepła, a pomieszczenie które powinno kojarzyć się z przytulną atmosferą wydaje się być niekompletne to dobrze Państwo trafiliście. Na tej stronie znajdziecie nie tylko ciepło ale i styl, który nada łazience niepowtarzalnego wyglądu.

Nasza oferta obejmuje grzejniki retro, grzejniki dekoracyjne, grzejniki chromowane, które łączy fakt że są to grzejniki łazienkowe. Wszystkie nasze grzejniki nie tylko ogrzeją Państwa wnętrze ale również sprawią, że łazienka nabierze swoistego klimatu. Grzejniki chromowane idealnie nadają się do pomieszczeń nowoczesnych. Ich galwaniczna powłoka dodaje blasku przy jednoczesnej bardzo dużej odporności na warunki zewnętrzne. Jeżeli marzycie Państwo o łazience z przeszłości doskonałym wyborem będą grzejniki retro chromowane lub w mosiądzu antycznym. Na taki styl decyduje się coraz więcej projektantów oraz wykonawców. Zarówno grzejniki retro jak i grzejniki dekoracyjne są wykonywane z ogromną starannością przez naszych pracowników co pozwala zaoferować Państwu grzejniki łazienkowe w, które charakteryzują się wysoką jakością. Grzejniki łazienkowe nie tylko ogrzewają pomieszczenie ale także odgrywają rolę w jej wystroju. Jeżeli macie Państwo własne pomysły na grzejniki łazienkowe, grzejniki dekoracyjne lub grzejniki retro to zapraszamy do składania zapytań ponieważ wykonujemy także projekty naszych klientów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również szereg akcesoriów grzejnikowych takich jak grzałki, zawory grzejnikowe, rozety, trójniki. Bez nich często instalacja grzejnika jest niemożliwa. Wszystkie akcesoria są dopasowane kolorystycznie do grzejników co razem tworzy estetyczną całość. Nieodłącznym elementem grzejnika są zawory grzejnikowe. Oferujemy zawory termostatyczne, zawory z regulacją ręczna, zawory retro z wszystkimi możliwymi opcjami podłączenia do ściany. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w zakładce “Zawory grzejnikowe”

Grzejniki Malowane

Grzejniki malowane proszkowo to rozwiązanie dla osób, które poszukują grzejnika w określonym kolorze. Idealne rozwiązanie do kolorowych łazienek. Oferujemy całą paletę barw dzięki czemu możemy wykonać grzejnik w kolorze fugi, płytek bądź armatury. Lakier jest najwyższej jakości z gwarancją niezawodnego oraz trwałego użytkowania.

Grzejnik RETRO Colima to bardzo dobre rozwiązanie jeżeli chcemy połączyć nowoczesność chromu z designem w stylu retro. Grzejniki są chromowane metodą galwaniczną co sprawia, że chrom jest trwały oraz błyszczący. Grzejniki łazienkowe pokryte chromem dzięki swoim walorom estetycznym cieszą się niesłabnącą popularnością wśród naszych klientów.

 

Zamówienia

Zamówienia można składać drogą mailową uwzględniając model, kolor oraz wymiary grzejnika. Jeżeli zamówionego grzejnika nie mamy na stanie magazynowym to czas potrzebny na wyprodukowanie to około 15 dni roboczych. Grzejniki o nietypowym kształcie lub rozmiarze są wyceniane i wykonywane po dokładnym określeniu wszystkich parametrów. Jeżeli macie Państwo nietypowe podłączenie lub poszukujecie kogoś kto wykona grzejnik, który jest w Waszej wyobraźni proszę śmiało pytać. W przypadku zamówień indywidualnych mile widziany będzie rysunek grzejnika z dokładnymi wymiarami oraz rozstawem. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.