Zawory krzyżowe Cross

Zawory grzejnikowe w szerokiej gamie kolorystycznej oraz w różnych formach. Z nami dopasujecie Państwo zawory do każdego grzejnika. Oferujemy zawory retro, nowoczesne zawory chromowane, zawory regulowane oraz z głowicą termostatyczną. Standardowe przyłącze GZ 1/2″ gwarantuje możliwość zainstalowania w zdecydowanej większości grzejników łazienkowych. Wychodzimy na przeciw zróżnicowanym przyłączom zasilającym oferując odpowiednie przejściówki i złączki.

Zawory grzejnikowe są nieodłącznym elementem grzejnika i poza właściwościami praktycznymi, takimi jak regulacja mocy grzejnej, powinny być odpowiednio dobrane kolorystycznie dlatego staramy się doganiać liczne rozwiązania w kwestii pokryć grzejników i oferować najbardziej zbliżone kolory zaworów.

Różne systemy wykorzystywane do wykonania instalacji grzejnej generują konieczność zastosowania odpowiednich przyłączy do zaworów grzejnikowych dlatego przed złożeniem zamówienia warto zwrócić uwagę na to jaki system przyłączy został wyprowadzony ze ściany tak aby wszytko wyglądało profesjonalnie oraz estetycznie. Najczęściej wykorzystywane instalacje to: Alupex, instalacja z rur miedzianych D15, instalacja z rur polipropylenowych PP. Więcej o plusach oraz minusach różnych typów instalacji znajdziecie Państwo na podstronie AKTUALNOŚCI